Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a leégetett...

Mit tehetnék a leégetett hajammal?

Figyelt kérdés

Fodrász fekete hajamat leszivatta szőkítővel, aminek az lett a vége, hogy csomókban hullott ki a hajam, egyik oldalt a hossza is leszakadt fülig, alig maradt hajam. ( hátam közepéig ért,nagyon sűrű volt) Az egészben az a szörnyű, hogy esküvőm lesz pár nap múlva.

Szerintetek tudok kárpótlást kérni? Sajnos minden fodrász azt mondja le kell vágni rövidre, annyira rossz állapotban van.

Vagy hagyjam az egészet, így jártam? Megkerestem üzenetben is ,hogy beszéljük meg, de semmire nem reagál.Teljesen elvagyok keseredve, sosem szerettem a rövid hajat. Pót hajon gondolkodom, de ami minőségi az egy vagyon.


2021. júl. 28. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az eljárásnak ez a veszélye fennáll és erre felhívta a figyelmed mielőtt rábólintottál, hogy csinálja, nincs mit tenni.
2021. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Feketéből szőkét egy ülésben képtelenség csinálni, mert annak ez a vége, a fodrásznak,ha jó szakember,ezt tudnia kellett volna, és mondania is kellett volna neked, hogy mire számíts. Sajnos ilyenkor már nincs mit tenni, a hajad egészsége érdekében lehet érdemes lenne levágatni, nem is biztos, hogy a póthajat elbírná most, plusz az nagyon nem természetes. Sajnálom, hogy így történt, az esküvőhöz pedig gratulálok!
2021. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Előtte többször megkérdeztem, hogy nem lesz-e belőle baj. (Magamra is haragszom az én butaságom is) Végig garantàlta, hogy többször csinálta, nem lesz semmi baj.

Könnyebben viselném, ha nem esküvő előtt történik,de ilyen az én formám, tanultam benne :)

Köszönöm szépen :)

2021. júl. 28. 10:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Belőle*
2021. júl. 28. 10:41
 5/6 anonim válasza:
Te a vendég voltál, aki odamentél egy elvárással, kéréssel, kívánsággal, ő megnézte gondolom a hajad állapotát, milyen oxit használhat, milyen szőkítőt, mennyi időre, szóval oké, hogy látod a saját felelősséged is, de ez leginkább a fodrászon állt. Nekem a sötétbarna, vékonyszálú, kevés hajamra a saját fodrászom azonnal rávágta, hogy ezt bizony nem fogja leszívni, még melírra sem, mert azonnal leég, megsértődtem, de aztán utólag beláttam, hogy ő az okosabb, jobban tudja. Bukott rajta pénzt,mert a szőkítés nem olcsó,de legalább volt lelkiismerete.
2021. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
A hajadra sajnos a nullásgép az egyetlen megoldás. Majd megnő, az esküvőre pedig paróka. Hogy a fodrásszal szemben milyen kárterítési lehetőséged van ilyenkor, azt sajnos nem tudom.
2021. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!