Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól néz ki ha elől egy tincsbe...

Jól néz ki ha elől egy tincsbe rövidebb a hajam (mondjuk fülig kB) a többi pedig kB a derekamig ér és ugyanolyan hosszú, vagy csak úgy lehet hogy fokozatosan van elölről levagva nemcsak az első tincs?

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tud jól kinézni, és persze, hogy így is lehet. :)

Nekem most olyan a hajam, hogy az első tincseim kb kulcscsontig érnek, hátrébb a hajam meg fokozatos és hosszabb, illetve láttam másokon is ilyet (hogy csak az első rövidebb), szóval nyugodtan kérheted.

2021. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. júl. 27. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Hime cut? Bár az inkább frufruval klasszikus. Vagy az otthon kókányolt rosszul sikerült curtain bangs?

Hát ízlések és pofonok, szerintem borzasztó bugyután fest, ezért nincs is ilyen hajam. De téged ez ne tartson vissza semmiben. Biztos van, akinek jól áll és illik a stílusához.

2021. júl. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább képet mutass ilyen fricuráról! Vagy rajzold le!
2021. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!