Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csomósodik a bőröm, mit...

Csomósodik a bőröm, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

26/N vagyok, és még mindig pattanásos, csomós bőrrel élek.


Kb. 16 éves koromban jelentek meg ilyen csomók rajtam. Ezalatt azt kell érteni, hogy pattanásnak indul, majd betokosodik a bőr alatt és nem lehet kinyomni, hanem egy ilyen csomó lesz ami örökre ott marad.


Anno nekem a bőrgyógyász meg a háziorvos is azt mondta, hogy ezeket ki kell vágni.


Aztán egy ideig nem törődtem a bőrömmel és külsőmmel. Most viszont elkezdtem adni magamra. Voltam vérvételen, semmit nem találtak.


Hova kellene mennem, vagy milyen krémet használhatnék?

Ha menstruálok, jönnek a pattanások, sőt, a vállamon sok apró van, az arcomon meg elő-előjön.


egyik ismerősömnek gyönyörű bőre van, megkérdeztem mit használ rá de nem akarta elmondani. :)


2021. júl. 27. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha be van tokosodva a bőröd, bármit kenhetsz rá nem fog javulni, el kell menni bőrgyógyászhoz. Van erre gyogyszer, nagyon erős aknéra, én is szedtem 1 évig
2021. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az Akneroxid segített benne, azóta nem is jöttek elő. Egy próbát megérhet, persze ne két nap után várd a csodát.
2021. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen csak az izotretinoin kúra segít. Bőrgyógyász írhatja csak fel, én pl. Dr. Szilágyi Melindához járok, ő nagyon jó és kedves orvos.
2021. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!