Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől csomósodik össze a...

Mitől csomósodik össze a hajam vége?

Figyelt kérdés
Be szoktam balzsamozni mégis reggelente úgy összecsomósodik, hogy megérem kibontogatni nagy fájdalmak közepette. Valamikor annyira összeáll, hogy le kell vágni. Nagyon elegem van már ebből. Miért van ez és mit lehet tenni ellene?

2015. márc. 11. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Száraz a hajad. Ápold argán olajjal + egészséges étkezés + ha töredezett akkor vágasd.
2015. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ráférne egy vágás.
2015. márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemrég volt levágva. Vágás után is maximum 2 hétig nem áll össze, utána ugyanilyen...
2015. márc. 11. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a növényi olajat, nekem az vált be. Iszonyú állapotban volt a hajam vége, hiába vágattam rendszeresen és használtam balzsamot és hajvégápoló krémeket. Durva tapintása volt, egyszerűen undorító. Amióta olajat használok, ez a problémám megszűnt.
2015. márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha vágás után jó a hajad akkor a száraz töredezett hajvég a gond. Ápold a hajvégeidet, hogy egészséges maradjon.
2015. márc. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De csak 2 hétig jó. Hiába balzsamozom mégis összecsomósodik.
2015. márc. 12. 11:23
 7/8 A kérdező kommentje:
Kipróbálom az olajat.
2015. márc. 12. 11:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy törve nincs a hajam.
2015. márc. 12. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!