Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami jó dezodor?

Van valami jó dezodor?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon izzadok és már nem tudom melyik dezodort használjam hogy ne izzadjak ennyire főleg az zavar hogy látszik a pólón az izzadság folt

#dezodor #Izzadság gátlás
2021. júl. 27. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezeket esetleg próbáltad már? Perspirex, Vichy..


[link]


[link]


[link]

2021. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Exodor
2021. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kristály deo (Rossmannban és DM-ben is vannak).

Válassz olyan ruhát, amin nem látszik annyira.

2021. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is rettentően izzadok sajnos. Igazából semmi sem segít. Maximum a férfi dezodor,de azt értelem szerűen,csak itthon használom. Nekem azt ajánlották, hogy vegyek a patikákban "5-ös számú oldat"-ot. Igaz, hogy ugyanúgy izzadok,de nincs szaga. Mellé persze a sima dezodort is használom. Az a bosszantó, hogy az izzadás miatt,csak fekete ruhát tudok hordani. Pedig jó lenne néha a színes is.
2021. júl. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Solutio antisudorica

[link]


Itt hallottam én is róla. Lefekvés előtt (fürdés után) egy vattakorongra tenni belőle, párszor áthúzni a hónaljadon és 2-3 napig egy csepp izzadtság nem lesz rajta! A jobb eredményért borotvált hónaljon kell alkalmazni, de borotválás után nem szabad, csak másnap!

2021. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!