Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dezodor helyett kézfertőtlenít...

Dezodor helyett kézfertőtlenítőt kentem a hónaljamra, ez amúgy hosszú távon hülyeség lenne?

Figyelt kérdés

Szóval elutaztam pár napra, és volt egy vacsora másnap este egy nagy társaságban.

Amikor készülődtem, észrevettem, hogy a (zselés, kenős) dezodoromat otthon felejtettem.


Megláttam az illatosított zselés kézfertőtlenítőt a táskámban, és azzal kentem be a hónaljamat zuhanyzás után.

Úgy voltam vele, hogy a szagokat úgyis a baktériumok okozzák, azokat az alkohol valószínűleg úgyis semlegesíti, bajt meg úgysem csinálok vele.


Természetesen nem fogom minden nap kézfertőtlenítővel kenegetni a hónaljam :D, csak az érdekel, hogy szerintetek jó volt-e a gondolatmenetem, összességében nagy baromságot csináltam-e?


2021. júl. 18. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nyilván belefért, de amúgy ne használd erre, mert eszméletlenül szárítja a bőrt.
2021. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%
Igen en is használok Betadinet fürdésnél és soha nem vagyok büdös pedig nem használok deot mert nen szeretem,
2021. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hosszútávon rossz mert az alkohol eltávolítja a jó baktériumokat is és felborul ott a rendszer egy idő után.
2021. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!