Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap befestette barátnőm a...

Tegnap befestette barátnőm a hajamat, de csak a tetejét fogta be. Hosszú hajam van még sose volt festve, világosbarna, és világosra akartuk festeni. Mi lehetett a gond?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Hosszú hajra általában nem elég 1 doboz festék.
2021. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 dobozzal lett rá kenve.
2021. júl. 12. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Hát kezdetnek világosítani nem lehet festékkel, le kell előbb szívatni.

A hajtő a fejbőr hője miatt gyorsabban kivilágosodik.

De kevés az infó, hogyan, mennyi ideig, mivel festettétek, elég vastagon kente-e a hajadra. De sok oka lehet, hogy így sikerült. Pl. hogy nem értetek hozzá. Legközelebb előtte nézzétek utána alaposabban, most viszont inkább bízd szakértőre a kijavítását.

2021. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem fodrász ugyan, de rengetegszer festett már hajat a barátnőm.

Lehet én rontottam el mert csak másfél napos volt a hajam(rendesen 2 naponta mosok hajat annyira zsirosodik) plusz hajmosáskor szokásosan balzsamoztam kb a felétől. A mennyiséggel és idővel elvileg nem volt baj, a megadott időn tartottuk rajta.

Annyira nem sötét a hajam, hogy vilagositani kellene a kinézett festékhez.

2021. júl. 12. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek nem befolyásolják.


Göndöríted, vagy egyenesíted?

2021. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ritkán vasalom, de nem rendszeresen.
2021. júl. 13. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!