Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megbánt haj? Nektek is volt...

Megbánt haj? Nektek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Régen hosszú barna hajam volt. Kicsit lapos, nem szerettem annyira. Aztán jött az ötlet hogy vágatok afféle curtain-bangset, amit nagyon megbántam. Olyan mintha sose nőne le, pedig már 6 hónapja volt. Nektek volt hasonló tapasztalatotok? Úgy érzem elrontottam a kinézetem !
2021. júl. 26. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Igen :D


Nemrég. Hosszabb volt a hajam, vállig ért, de csúnya, egészségtelen, úgyhogy elmentem a fodrászhoz.

Nézte-nézte, mutattam képet is neki, végül vágott egy pixie-t, ami nem is baj, mert tényleg rettenet sprőd és ocsmány volt már szerencsétlen haj, csak nekem enyhén szólva nem áll jól.

A pozitívum, hogy az azóta nőtt hajam sokkal egészségesebb aminek örülök (erős, nem hullik, fényes), csak most mire visszanő váll alá, az életem rámegy :D


Pedig nagyon szerettem a váll körülig vagy az azalá érő, picit tépett frizkómat :(

2021. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
Volt, amikor egyszer elkezdtem egy hülye gondolattól vezérelve növeszteni. Két hónap után rájöttem, hogy ez nem nekem való, és inkább visszaálltam a borotválásra.
2021. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy volt, már többször is. Nem is az volt általában a gond, hogy nem tetszett, hanem macerás volt megcsinálni, csak akkor nézett ki jól, ha a fodrász szárította be.

Nekem az egyszerű frizurák váltak be, amit nem kell túl sokat formázni.

De ne aggódj, előbb-utóbb majd lenő és jobb lesz.

2021. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
Volt, de kb 5 percet aggódtam rajta.
2021. júl. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!