Miért ilyen a hajam?

Figyelt kérdés

A hajammal nagyon nem vagyok megelégedve, legfeljebb akkor ha fodrászhoz megyek. Nagyon szeretném, hogy akkor is szép legyen, amikor nem megyek fodrászhoz.

Szerintem töredezett az egész és az a baj vele.

Valami ilyesmi a hajam ha lófarokba van kötve, próbáltam hasonló képet keresni:

[link]

(A kép a Született álmodozó című sorozatból van)

De sok nőnek meg ilyen a haja:

[link]


Miért olyan borzasztó az enyém és miért olyan szép másoké?

Az enyém eleve hullámos a végén, az igaz, de nem ez a gond, hanem, hogy másoknak egyben vannak a hajszálai, az enyémek meg szétállnak egymástól.

Utálom, hogy ilyen a hajam.



2021. júl. 15. 18:24
 1/2 anonim válasza:
100%
Nekem is hasonló a hajam mint a tied. Én azt figyeltem meg hogy annak néz ki ugy a haja mint a második képen akinek ki van vasalva és kevés a haja
2021. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A második képen egy vékonyszálú, kevés hajú lányt látsz. Ha erős a hajad, nyugi, az életben nem lesz olyan.

Főleg, hogy a második csaj haja szögegyenes, a tiéd meg hullámos.


Ami nekem segít:

- no szárítás (vagy maximum langyos levegős-kis fokozaton)

- rendszeresen vágatom a végét

- kimondott hajra való vitamint szedek

- hypoallergén samponnal mosom és mosás után hajápoló olajat masszírozok bele


Így most okés, régen nekem is rettentően sprőd volt, meg csúnya. De sűrű, dús a hajam, és x hossznál ha akarnám sem állna úgy, mint a linkelt B)képen.

2021. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!