Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hull a hajam mit tegyek?

Emily25 kérdése:

Nagyon hull a hajam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon hull a hajam.

Tudni kell hogy hosszú derékig érő fekete( természetes) hajam volt de sajnos nagyon elrontottam mivel minden áron szőke ombrèt szerettem volna.

Elmentem a fodrászhoz nagyon nehezen tudtak vele dolgozni nem akart világosodni 2 szer szivattàk egy hét különbséggel de mégsem értük el azt a színt amit szerettünk volna világos barna lett egy mosás után pedig rozsdás.

De ez még nem minden, a hajam fele olyan volt mint a gumi. Nyùlott és saját magától eltört szóval észre vettem hogy itt baj van, tönkre tettem a hajam.

Az lett a vége hogy lenyírattam.

Vállig érő hajam lett.Gondoltam majd megnől és helyre jön. De sajnos nem így lett.A hajam egyáltalán nem nől sőt nagyon hull nem csak mosás és fèsülès után hanem mindig.Lakàs tele van hajjal és bárhová is megyek orvoshoz vagy munkába rendesen szégyenlem magam mert alattam mindig van egy jó pár fekete hajszál.

Minden féle kence ficèt ràtettem drâgàt,olcsòt,hàzi keszitèsüeket,stb. Orvosnál voltam a vér rendben van nem hiányzik semmilyen vitamin.Egyik fodrász azt mondta hogy ki fog hullani az egész mert az egész el van égve és az égés a fejbőrig felmegy aztán a haj kihull.Nem tudom már mit csináljak...Van hasonló gondotok?



2021. júl. 7. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg fogászati probléma? Nekem az okozta. Magán doki vette észre.. Vagy valami vitamin hiány.. Hullott nekem is szokites után, de nem ilyen brutál módon
2021. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Forcapil
2021. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs semmi baj de tovább hullik azt ajánlom a legjobb megoldás ha nagyon rövidre nyíratod és vársz hogy egészségesen kezdjen nőni.
2021. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Ha ennyire tönkrement a hajad, akkor marad az, hogy veszel egy nagy levegőt, és nullással le az egészet. Aztán tiszta lappal újra tudod kezdeni a növesztést, és jobban vigyázz majd rá.
2021. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak teljes mértékben igaza van. Lehet jobban el is fogad ha saját magadnak vágod le.
2021. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek
2021. júl. 8. 05:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Szíves majd írj hogy milyen lett a hajad
2021. júl. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!