Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen idő közönként mossak...

Milyen idő közönként mossak hajat ha növesztem (a hajam)?

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen szempontból teljesen mindegy. Az átlag a heti 2.
2021. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert valahol azt olvastam, hogy ha kevesebbszer mosok hajat gyorsabban nő.
2021. júl. 7. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy, mintha nem növesztenéd. Semmi köze a hajmosásnak és a növekedés gyorsaságának egymáshoz.

Igény szerint kell mosni. Nem lehet koszosan, zsírosan hagyni.

2021. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
A hajmosás rendszeressége nem függ össze a növesztésével. Abból a szempontból lényeges erre odafigyelni, ha zsírosodik a hajad. Minél többször tolod ki a hajmosást annál több napot bír a hajad ki tisztán. A hajnövesztés rengeteg tényezőtől függ. Derékig érő hajam van, nagyon odafigyelek rá. Ha szeretnél tippeket hozzá, akkor írj privátban, szívesen segítek, hogy mikre figyelj oda.
2021. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

E kettő nem függ össze, dekérdezd meg a fodászodt, ogymit tehetsz azért, hogy gyorsabban nőjön.

Hajat mosni meg nyugodttan moss, amikor a hajad igényli. Ha két naponta, akkor két naponta. Van akinek gyorsabb a faggyútermelése, és ez által gyorsabban is zsírosodik. Fodrász mondta, hogy ez tévhit, hogy minnél kevesebbszer mossuk, akkor nem zsírosodik gyorsabban, sőt inkább rossz ez a hajnak.

2021. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!