Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma még mindig divat a szőrtele...

Ma még mindig divat a szőrtelen hónalj?

Figyelt kérdés

Soha nem borotváltam le. Nem is fogom, csak kérdezem. 19/F


Lányok válasza erdekelne, hogy akit nem zavar, az írja már le mennyi idős. Az is írja le akit zavar. Csak érdekelne, hogy mikor nő már ki a korosztályom ebből a szőrfóbiából.



2021. júl. 5. 23:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Vegyes.Bátyám barátnőjét zavarja.Engem speciál nem ha nem olyan hosszu hogy már be lehetne fonni.

16/L

2021. júl. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Igen, még mindig divat. Van, aki megcsinálja, van, aki nem.

Engem nem érdekel, hogy a férfi szőrtelenít-e vagy sem.


30N

2021. júl. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
34 vagyok, mindig is zavart
2021. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
24 vagyok, nem szeretem a szőrtelen pasikat de azért a honalj es intim szőrtelenítés alap nálam
2021. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Igen, sőt, már a faroknál is. Egy férfi az szőrös.
2021. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Hát akkor nem borotválod. Van akinek úgy vagy úgy is tetszik. 20 vagyok. Én kifejezetten undorítónak találom. De ugyan így érthetetlen számomra az is, hogy miért nem szeretnéd semmiképp se, méghozzá soha. Ebből sose lesz semmiféle kinövés, mivel ízlés kérdése. Ráadásul egy olyané, amit még a média sem pumpált.
2021. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%

[link]


[link]


[link]


Pedig természetes.

2021. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavar, és én se szőrtelenítek. 21/L
2021. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is tök természetes. Kedves 6os válaszoló, azért nem szeretném semmiképpen sem, mert nekem nem egy dzsungel van ott, és számomra az lenne undorító, ha nem lenne ott semmi. Én így érzem jól magam. Ha emiatt egy csaj kidobna, mert nem teszek eleget a kérésének, akkor nem egymást keressük. Ennyi.
2021. júl. 6. 18:20
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

35 éves nő vagyok, férjem 38. Nem szőrteleníti a hónalját és nem is várom el. Így szeretem. Ráadásul Őt zavarják a kinőtt kicsi szúrós szálak. Nem pucéran is lehet valaki ápolt és igényes.

Én már más kérdés vagyok nőként. Nálam alap. :)

2021. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!