Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Napokban lett valaki kopasz?

Napokban lett valaki kopasz?

Figyelt kérdés

Saját elhatározásból vagy rábeszélték? Bárki írhat. Vagy most újra lenyirta mert már régebben levágta?

Én pontosan pár napja lettem tarkopasz én lenyirtam 0as férjem meg tegnap le is borotválta.


2021. júl. 4. 22:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
74%
19-es: Óriási gratula a bátorságodhoz! És ahhoz, hogy magadnak gépelted le a hajad.Kb. 3-4 évi hajnövesztést 3-4 perc alatt így leszedni erős elhatározás szükséges, nekem tuti remegett volna a kezem :)
2021. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Szia 21es nem akarod egyszer te is kipróbálni a tüsi hajat?
2021. szept. 21. 21:06
 23/26 anonim ***** válasza:
85%
19-es vagyok. Sokáig gyűjtöttem én is a bátorságot, pedig biztos voltam benne, hogy meg akarok válni a hosszú hajtól. Hónapok óta tulajdonképpen mindig csak összefogva vagy feltűzve hordtam. Most este a barátnőm segített simára borotválni a fejem, így még sokkal jobban tetszik. Egy ideig biztos marad ilyen, amíg meg nem unom, hétvégére is frissen borotvált lesz :) Azon is gondolkodom, hogy esetleg tetováltatok rá valamit, de még nem biztos. Most egyelőre élvezem az új stílust, az a lényeg, egyáltalán nem bántam meg :)
2021. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
✔️
2021. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Utolsó ha szabad kérdeznem hogy történt ?
2021. okt. 15. 13:18
 26/26 anonim ***** válasza:
én 2 éve lettem kopasz. a barátom borotválta le a hajam. azóta is ő borotválja. imadom a teljesen sima kopasz fejemet
márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!