Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékonyszálas hajnak előnyös...

Vékonyszálas hajnak előnyös frizura?

Figyelt kérdés

sziasztok


olyan problemam van hogy alapbol, genetikailag vekony szalu a hajam.. az evek soran sikerült egezsegesre apolni, elhagytam a hajvasalot stb csak bekötve hordom, es ritka alkalmakkor kivasalom, olyankor csak kiengedve kivasalva hordom, es eleg hosszu mar (kb mellig ér)

viszont pont amiatt mert vekony szalu, eszrevettem hogy ez nem a leg előnyösebb, mert csak egezsegtelenul nez ki kb.. addig nez ki jol, amig frissen fésült, de amint kilepek már nem áll úgy egybe olyan szépen és csak ritkának néz ki. nem tudom hogy magyarázzam el, kommentben majd csatolok képeket. aki vékony hajú szerintem tudja mire gondolok.



az lenne a kerdesem, hogy mely frizurak allnak jol a vekony haju nőknek? szeretem pl alacsony copfban hordani illetve befonva egyszerü fonással, de magas copf is jól néz ki. De ha ki szeretném engedni, hogy kerüljem el, hogy "eltünjön" a hajam?


előre is köszönöm!


2021. jún. 30. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

A vasalás szerintem pont csak ront a helyzeten. Mondjuk én nem is értem, mi jó van abban, hogy a nők kivasalják a gyönyörű hullámos hajukat.


Én minden este mosok hajat, mert gyorsan zsírosodik. Nem szárítom meg fullra, egyrészt mert árthat neki, másrészt mert ha így picit nedvesen alszom el, még több hullám marad benne és a vékonyszálú hajam így többnek hat. Nekem van frufrum, mert keskeny az arcom.

2021. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
1es a napi hajmosástól nem hullik a hajad?
2021. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
2-es, én is napi szinten mosom az 1eshez hasonlóan, már egész tini korom óta (33 vagyok jelenleg). Semmi baja nincs a hajamnak, bár lehet ez is hajfüggő. Erős, vastagszálú, nem zsírosodik, de mégis tisztábbnak érzem magam, ha minden este megmosom. Ritka, hogy kimarad 1 nap.
2021. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!