Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le akartam gyantázni a nemi...

Le akartam gyantázni a nemi szervem, direkt fentebb kezdtem, hogy bajom ne legyen de elrontottam úgy érzem hozzám ragad az alsonemum,tehat légyszi valaki help, hogyan szedjem le a maradék gyantát?🙃

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Babaolaj, aztán szappan és víz. Akár több körben, amíg le nem jön. Legközelebbre meg ajánlom a cukorgyantát, azt sokkal könnyebb lemosni, csak víz kell hozzá:)
2021. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Melegvíz
2021. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
86%

#2, hülyeséget ír.

A melegtől újra csak felmelegszik, megégeti a bőröd.

Ha nem cukros a gyanta, akkor a víz sem szedi le.

Mentás olaj segíthet a legkönnyebben, de amúgy ha van otthon hintőpor, csak rá kell tenned a gyantás részre, az szépen kirajzolja hol maradt még gyanta. A gyanta felszívja, le tudod dörzsölni, nem fog fájni.

2021. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha sima gyanta, akkor olajjal, ha cukorgyanta, akkor vízzel is le fog jönni.
2021. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Olaj, ha azzal se jön le körömlakklemosó. De azzal csak legvégső esetben mivel nem tesz jót a bőrnek.
2021. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!