Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érdemes használni a...

Hogyan érdemes használni a hamvasító sampont?

Figyelt kérdés
Milyen időközönként érdemes a szőkített hajat mosni vele? Meddig érdemes a hajon hagyni? Előfordulhat, hogy lila lesz tőle a hajam? Mennyi idő, míg kimosódik a hajból, csak színező, vagy inkább tartós hajfestékhez hasonló?

2021. jún. 28. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon szárít, én heti egyszer mostam vele. Mamikám pedig heti kétszer, de ő őszhajra, nyilván más hajszerkezettel. Egyéni, hogy mennyire szárítja a hajat, de óvatosan kell használni. Nem baj, ha lassabb múlik a sárgaság, ha cserébe egészséges marad a hajad.


Én nem sokáig hagytam rajta, talán 5 percig.


Nem lesz tőle lila a hajad.


Alapos öblítéssel kijön, ne aggódj.

2021. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
5 percig nem szabad rajta hagyni, akkor biztos is, hogy lila lesz, legalábbis én a Schauma hamvasítóját 1-2 percig hagyom csak rajta, az is van ráírva és ez elég is. Havonta max 2x használom, mert tényleg szárít. Ha neked az eredeti hajszíned sötét, akkor gondolom gyorsabban sárgul, így neked lehet ennél gyakoribb használatra lesz szükség.
2021. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!