Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiként érdemes drága...

Férfiként érdemes drága parfümöt használni?

Figyelt kérdés

Pl randira elég egy sima bolt Nivea for Men, vagy érdemesebb valami drágábbat használni?


Megéri a különbséget?



2021. márc. 23. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
nekem Zaras van, megéri a különbséget, 20nál többet azért nem adnék parfümre :)
2021. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez milyen kérdés már, hogy férfiként érdemes-e? Ha van igényed rá, és szereted a parfüm illatát, illetve megengedheted magadnak, akkor igen. A parfüm, és a drága parfüm sem a nők kiváltsága. Nehogymár a férfiaknak csak az olcsó dezodor, meg tusfürdő járjon. Meg b**i se leszel attól, ha drágább parfümöt használsz, max egy igényesebb férfi.
2021. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Arra céloztam, hogy az illatuk van-e annyira más hogy érezhetően jobb benyomást keltsek pl a partnerben akivel radizok.


Hogy felismeri-e az illatról, hogy ez nem egy Nivea hanem egy tényleg menő parfüm.


Erre céloztam.

2021. márc. 23. 21:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tőled függ igazából, hogy mi tetszik, mi fér bele a keretbe és mennyivel érzed jobbnak a drágábbat akár illat, akár tartósság szempontjából. Szóval neked megéri-e. Ha neked tökéletesen megfelel a mostani olcsóbb parfüm, akkor szerintem nem érdemes azért drágát venni, mert az hátha jobban fog tetszeni a randipartnerednek. Egyrészt olcsóból is vannak jó illatok, másrészt meg ízlés kérdése kinek mi tetszik. Biztos van olyan 20-30 ezer Ft-os parfüm, aminek nem bírnám elviselni se a szagát. Szóval tényleg nem ettől függ. Keress olyat, ami neked tetszik, illik hozzád és a te igényeidnek megfelel és ha ez egy olcsóbb parfüm, akkor használd azt.
2021. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Á.Zoli ***** válasza:
Én illatra megyek és tartós hatásra vásárláskor, ez általában drágább kategória
2021. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A nők egy elég szűk köre tudná eleve csak megmondani a különbséget.
2021. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy te szeretnéd-e. Egyébként meg, sokkal tartósabbak.
2021. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

erdemes szerintem, tartosabb is, illetve az olcsobbaknak sokszor sablon illata van, unalmasak es kozepszeruek.


de ha olyan lanyokkal randizgatsz, akik szinten csak random dm-es 3000 forintos parfumoket fujkalnak magukra, es magad miatt te nem vennel dragabbat, csak a csajok miatt, akkor felesleges.

kerdes, neked mire van igenyed.

2021. márc. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A tartóssága miatt, ha belefér a keretedbe akkor érdemes. Persze ha az illata is megfelel. Az a legfontosabb. Mert a drágák között is vannak pocsék illatúak néha. Szerintem a randi nem a drága parfüm alapján fog eldőlni, viszont a tartósság itt is előny lehet mert tovább leszel illatos.
2021. márc. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nem lenne annyira fontos sose várnám el hogy miattam ennyi pénzt koltson bármire de mindenképp pozitív, szerintem érezhető a minőség, viszont vannak olcsóbbak között is nagyon jók. A bruno bananikat én pl imadom de 15-20ezernel (nőként) én sem adnék ki rá többet, pedig a voce vivaert megőrülök na mindegy. Számomra fontosabb, hogy letisztult ízléses legyen a külseje, szép ápolt körmök, haj, fogak, borosta ha van, tiszta cipő, szép bőr, ápolt szemöldök (ne érts félre számomra nem tetszik ha lányos szemöldöke van egy pasinak, de ha közepén pl össze van nőve vagy ilyesmi azt azért érdemes szakemberrel kezelni) stb.

18l

2021. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!