Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van tartós hajegyenesítés?...

Van tartós hajegyenesítés? Erre a kócos hajra?

Figyelt kérdés

Sajnos a hajam így nézz ki


[link]


Képet nem tudok feltölteni

Kocos egyenes gubancos hajam van amit utálok

Vagy legyen szép egyenesen vagy legyek göndör

Sokan akik nem ismernek megszólnak,hogy nem ismerem a fésűt...

Állandóan kivasalni nem szeretném

Tökre teszi így is a csúnya hajam


Egészségesen táplálkozom pedig sok zöldséget gyümölcsöt eszek


Létezik van e erre valami tartós hajegyenesítés ?



2021. jún. 26. 05:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos minden hajegyenesítés addig tart, amíg víz (levegő páraja) nem éri a hajat. A nagyon drága szalonos hajegyenesítéskor is csupán annyit történik, hogy rákerül egy vékony vízálló réteg a kiegyenesített hajszálra, ami elzárja tőle a külső nedvességet. Amint az a réteg lekopik, a haj visszagöndörödik.


Én nem küzdenék ellene, mert szélmalom harc. Inkább keress magadnak egy jó fodrászt, aki csinál egy szép göndör hajfrizurát.

2021. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De nem gondor a hajam

Kocos egyenes szálú

2021. jún. 26. 09:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet, nekem sokat segített. A Cocochocot ajánlom, 3 hónapig nagyon szép tőle, de fél évig is elmegy. A pára sem teszi tönkre, ez a legjobb benne.
2021. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

+1 a cocochoconak. Maga a megváltás az a cucc.

5 hónapig nem nyúlok hajvasalóhoz utána

2021. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szepn
2021. jún. 26. 18:57
 6/6 anonim válasza:
100%
Szia:) nekem nem régiben volt egy szalonos hajegyenesítésem,50cm-es hajamat 25ezerért csinálták és ilyen egészséges még sosem volt.Ha egyenesre szárítom be akkor úgy is marad következő hajmosásig.Szerintem mindenképp megér egy próbát,ha más eredménye nem is lesz,legalább kapsz egy csodával határos hajkezelést.Natura keratint használtak a hajamra,csak ajánlani tudom.
2021. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!