Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám magamnak lenyírn...

Hogyan tudnám magamnak lenyírni a hajam?

Figyelt kérdés
Utálok fodrászhoz járni, és szeretném magamnak lenyírni a hajam, de nem tudom, hogyan kéne, és hogy van-e direkt erre kifejlesztett hajnyíró eszköz. A borotva nem játszik, nem kopaszra akarom nyírni, kb. jó, ha ilyen 2-3 max. 5 centi hosszúak a hajszálak.

2021. jún. 25. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy sima 1,5-2cm jó lesz mindenhol de inkább 1,5cm az olyan nagy 2cm az a gépek 90%ban a max és nem szoktak olyan jól vágni az annál nagyobb ami vág akkorát az ritka és drágák.


Férjem is szerette az ilyen hajakat de amikor vágtam neki össze vissza vágta és nem volt jó mondom neki vegyük le 1cm fura volt neki de tetszett könnyebb és kisebb volt a macera azóta ő kéri hogy minden egyes követő hajvágasnál legyen rövidebb és rövidebb lassan ha így halad és kéri 2 alkalom még és elérjük az 2mm utána a kopaszt

2021. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én jobban szeretem az ilyen kis frizurát
2021. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
engem az érdekelne inkább, hogy mivel és hogyan nyírjam le.
2021. jún. 25. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Hajvágó gép és azoknak vannak különböző fokozatai
2021. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!