Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek full ragyogó arbőrük...

Akiknek full ragyogó arbőrük van, azok hogy csinálják? Gyantával, szemöldökborotvával vagy mivel?

Figyelt kérdés
Most nem a pattanásokra gondolok, hanem hogy mitől nem szőrös az arcuk? Ha rajtam megcsillan a fény, egyből látszik hogy tiszta pihe az egész arcom. Érdemes lenne a dermaplaninget kipróbálni? Nem nő vissza borostásra?

2021. jún. 25. 19:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%
Maga a szőrszálban nincs semmi, ami bármiféle visszajelzést tudna arról adni, hogy leborotválták volna. Tehát esélye sincs a megerősödésre vagy sűrűsödésre. A szőr pedig folyamatosan növekszik. Hogy miért nem lesz olyan hosszú, mint a hajad úgy hogy gyorsan is nő? Mert van nekik egy élettartam. Miután ezt elérte, kihullik. Tehát, ha még meg is erősödne (amit képtelen a borotva előidézni), fél évnél tovább a testszőrzet tudomásom szerint nem nagyon szokott tovább élni.
2021. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem simán genetika.

A bőr árnyalata is számíthat. Hogy mennyire tér el a pihéktől. És az pedig örökölt.

2021. júl. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
21%
"mit képtelen a borotva előidézni" ez itt tévedés. Még nem olvastam el a teljes kommentet, csak hirtelen megláttam ezt. Ezt kb 5 éve kezdték terjeszteni, de ez téves információ; úgyhogy nem kéne szerintem.
2021. júl. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!