Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek full ragyogó arbőrük...

Akiknek full ragyogó arbőrük van, azok hogy csinálják? Gyantával, szemöldökborotvával vagy mivel?

Figyelt kérdés
Most nem a pattanásokra gondolok, hanem hogy mitől nem szőrös az arcuk? Ha rajtam megcsillan a fény, egyből látszik hogy tiszta pihe az egész arcom. Érdemes lenne a dermaplaninget kipróbálni? Nem nő vissza borostásra?

2021. jún. 25. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkinek full pihe az egész arca. Azt még a legelvetemültebb meztelencsigák se szedik le külön...
2021. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el. Tuti hogy valamit csinálnak vele.
2021. jún. 25. 21:21
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

#2


Nekem olyan zsíros az arcbőröm sokszor, hogy ha vakuval fényképezel, konkrétan csillogok...

A pihéim meg köszönik szépen, a helyükön vannak.

2021. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Videón és képeken látod ezt? Mert rohadtul meg van mind filterezve. A fényekről ne is beszéljünk.
2021. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nemcsak ott. Nagyon sok szép lánynak hibátlan az arca és nem értem hogy mitől. Nem maszkhatású rajtuk az alapozó meg ilyesmik, szóval biztos hogy szőrtelenítik az arcukat valamivel. Én is csinálnám de félek hogy erősödne, sötétedne.
2021. jún. 26. 15:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki valami fényesítő primert, akár alapozó nélkül is. Én MAC Strobe Creamet használok, és gyönyörű tőle az arcom, de drogériákban is van ilyen.
2021. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én kozmetikussal gyantáztatom. Nem bírom elviselni a pihéket se
2021. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én szemöldökborotvával.
2021. jún. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ugye hogy idegesítők a pihék? De nem lesz tőle vastagabb, sötétebb vagy ilyesmi? Milyen időközönként csináljátok? Félek belevágni, nem akarok pasis lenni.... Nem tudom hogy állnak a hormonjaim, ezért is félelmetes az egész, holott a dermaplaningről is annyi jó dolgot hallani.
2021. jún. 27. 20:14
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor érdemes a dermaplaninget kipróbálni? Nem leszek borostás tőle? Sűrű pihés az arcom a fül vonalában és nagyon bosszant.
2021. jún. 28. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!