Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van, hogy kell még otthon...

Van, hogy kell még otthon utólag szőrtelenítenetek fazongyanta után?

Figyelt kérdés
Most voltam először fazongyantán kozmetikusnál és meglepett, hogy voltak olyan részek, melyeket nem gyantázott. (Pl. gát, nagyajkak belső felülete) Ezeket egyébként sem szokták és nekem kell otthon borotvával rásegítenem, ha szőrteleníteni szeretném, vagy rossz szakemberhez mentem?

2021. jún. 24. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljes gyantázást kértél?
2021. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fazon + far gyantát. Lehet, emiatt(?)😕
2021. jún. 24. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Jártam már pár kozmetikusnál, de az utolsó szálig mindent kiszedett. A makacsabbakat csipesszel.
2021. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van itt egy korrekt leírás.

"A fazongyanta alapvetően a szeméremdombon lévő szőrzet alakítására vonatkozik, de gyakran összemosódik a brazil gyanta fogalmával. A brazil gyanta kifejezés legelterjedtebben arra használatos, amikor a kozmetikus a teljes intim területről eltávolítja a szőrt, de a szeméremdombon meghagy egy kis szőrzetet. Ugyanakkor szokás brazilnak hívni azt is, amikor a szeméremdombon sem marad szőr. Ez utóbbival egyenértékű a hollywood style, azaz, amikor a kozmetikus minden szőrzetet eltávolít az intim területekről, beleértve a szeméremdombot, a nagyajkakat és a popsi belső részét is."


Legközelebb egyeztess a kozmetikussal, hogy mindenhonnan, mindent szedjen le.

2021. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. jún. 24. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!