Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 10 perc napozással is lehet...

10 perc napozással is lehet barnulni? Random 11:00 és 12:00 között

Figyelt kérdés

Nem érek rá kint lézengeni, de nem akarom hogy hófehér legyen a hasam/hátam.

Elvileg ilyenkor 5 - 6.5-ös az UV.

Nem kenem magam semmivel. 3 napon vagyok túl, de nem nagyon látok változást.


2021. jún. 23. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Án alig mentem el itthonról, csak egy két körre biciklivel sz árnyas Népliget. Olyn nyári színem lett, amit a korábbi években direkt napozással nem értem el
2021. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor a legjobban.De jól kend be magad,mert leégsz.
2021. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Lebarnulni lehet, hogy nem fogsz, de olyan szép bőrrákot kaphatsz így, hogy csak na.
2021. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tíz perc alatt 6-os UV mellett biztos, hogy nem fogsz leégni (viszont ahhoz már elegendő, hogy ha rendszeresen ér, elég jól barnulj).

"Nem kenem magam semmivel. 3 napon vagyok túl, de nem nagyon látok változást."

A tartós barnaság egy-két hét késéssel jelentkezik.

2021. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

"Lebarnulni lehet, hogy nem fogsz, de olyan szép bőrrákot kaphatsz így, hogy csak na."

a bőrrák kialakulása véletlenszerű folyamat bizonyos valószínűségekkel, kockázattal. az pedig tíz perc déli séta esetén elhanyagolható pl. egy átlagos építkezés melósaihoz képest.

2021. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!