Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy 14 év körüli fiúnak...

Egy 14 év körüli fiúnak milyen a legjobb haj?

Figyelt kérdés
Minden nap van neki tesi órája, ha tanítás van és még sportol mellette. Most felül kb. felül 14 cm lehet neki, oldalra van fésülve, oldalt fel van vágva, lépcsőzetesen. Ilyenkor nyáron rengeteget, szinte naponta úszik, fürdik, szóval sokat is kell hajat mosni és sokat is izzad. Nem szeretne kisfiús hajat, ami egy kicsin még aranyos, de ennyi idősen, kamaszként már eléggé furcsán kinéző frizurát nem szeretne, tehát az ilyen gomba meg ilyenek ki vannak zárva neki. Az ilyen páwa, meg b*zis, meg emós meg a többi hülyeség is ki van zárva. Mi lenne a legjobb?

2021. jún. 23. 01:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen kezdtem nyaranta teljesen kopaszra nyíratni a fejemet, nagyon szerettem akkor is. Olyankor augusztusig végig kopasz voltam, onnantól hagytuk nőni, iskolában azért volt mindig valamennyi hajam. Érettségi után aztán elkezdtem egész évben borotválni a fejemet, azóta is úgy hordom (32 vagyok most). Szerintem nagyon jó és kényelmes viselet, el se tudnám képzelni már magamat hajjal (meg más se, aki ismer 😀). Jól tettétek ti is, hogy ráálltatok erre a "frizurára".
2021. jún. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
Jó nekik de azért borotválni nálad ebben a korban már megszokták az emberek de itt csak egy 14 éves fiúról van szó náluk ebben a korban nem megszokott
2021. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:
Eddig csak dicséret érkezett a hajára. Mindenki szerint nagyon jól áll ne.
2021. jún. 27. 09:44
 64/66 anonim ***** válasza:
Akkor már csak azt kell megbeszélni vele most szerintem hogy ebben az évben próbáljátok ki egész évben ezt a frizurát
2021. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 A kérdező kommentje:
Szerinte szeptemberre, májusra jobb lenne egy felül mondjuk 2-3 cm, oldalt meg egy 3 mm, télre és a többi hideg hónapra pedig olyan, mint előtte volt.
2021. jún. 27. 09:52
 66/66 anonim ***** válasza:
De most egyszer ki lehet próbálni hogy milyen rövid hajjal az év többi napján max meg lehet növeszteni olyan 6mm ne legyen kopasz az evdzakokban
2021. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!