Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy 14 év körüli fiúnak...

Egy 14 év körüli fiúnak milyen a legjobb haj?

Figyelt kérdés
Minden nap van neki tesi órája, ha tanítás van és még sportol mellette. Most felül kb. felül 14 cm lehet neki, oldalra van fésülve, oldalt fel van vágva, lépcsőzetesen. Ilyenkor nyáron rengeteget, szinte naponta úszik, fürdik, szóval sokat is kell hajat mosni és sokat is izzad. Nem szeretne kisfiús hajat, ami egy kicsin még aranyos, de ennyi idősen, kamaszként már eléggé furcsán kinéző frizurát nem szeretne, tehát az ilyen gomba meg ilyenek ki vannak zárva neki. Az ilyen páwa, meg b*zis, meg emós meg a többi hülyeség is ki van zárva. Mi lenne a legjobb?

2021. jún. 23. 01:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:
Praktikus is, mert csak egyszer meg kell törölni vagy várni egy kicsit és már száraz, hűsítő is és jól is áll neki.
2021. jún. 26. 13:18
 42/66 anonim ***** válasza:
Na ennek örülök most mit mondtál neki és hogy csináltatok a hajvagast
2021. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:
Megmutattam neki a képet és mondta, hogy kipróbálhatjuk. Előveetem a gépet és továbbnyírtam. Ahogy a múltkor...
2021. jún. 26. 13:31
 44/66 A kérdező kommentje:
Meg melege volt, az előző nyírás előtt még már a párnától is beizzadt, pedig nem olyan nagyon hosszú volt.
2021. jún. 26. 13:32
 45/66 anonim ***** válasza:
De a gép milyenre volt állítva volt rajta fokozat vagy csak a sima gép
2021. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:
Csak simán, fej nélkül.
2021. jún. 26. 13:38
 47/66 anonim ***** válasza:
Látod egyből izzad meg H fekszik is most arra kell ennél figyelni hogy be kl kenni a legerősebb naptejjel a fejét mert az ottani rész nincs hozzá szokva a naphoz könnyen leéghet és napszurast kaphat
2021. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:

Feleséged hogy bírja ezt a meleget nem gondolkozott el rövid hajon.

Én most szívem szerint otthon ha nem is az egészet megkérem a férjemet hátul nyírja már fel jól

2021. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:

Nem gondolkodott el rajta, ilyenkor mindig bekontyolja.


Voltunk lent strandon és pár perc alatt megszáradt a haja és a feje, meg se kellett törölni.

Mindenképpen jobb neki, úgyhogy nyár végéig biztos így marad.

2021. jún. 26. 18:26
 50/66 anonim ***** válasza:
De még ősszel amíg be nem jön a rossz idő és tavasszal ahogy megjön a jó 8do lehet így nyírni a fiú haját
2021. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!