Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért érzem furának? Olyan,...

Miért érzem furának? Olyan, mintha sehogyan sem állna jól a hajam.

Figyelt kérdés

Nemrég voltam fodrásznál. A hölgy nagyon aranyos és kedves volt, de kb. 10 perc volt az egész vágás.


Úgy érzem, hogy nem áll jól., teljesen mindegy, hogy állítom, fésülöm. Ami érdekes, hogy a vége vastagnak tűnik - ezt akkor érzem, mikor felfogom és végighúzom a kezem benne.


Ami még lényeges, hogy nem vettem észre, hogy így felcsatolgatta volna a hajamat fokozatosan, miközben vágta. Valami nem stimmel... Rosszul csinálhatta?


A héten elmegyek egy másik fodrászhoz szerintem. Kissé zavar, mert így 2x lesz vágna. 🥺



2021. jún. 21. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy nem sikerül jól egy vágás, sajnos.
2021. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy felül megritkította. Érdekes.
2021. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Lehet félre értettétek egymást. Gondolom biohair vagy cut and go. Én is szoktam hasonló képpen vágni, de ott ugye kifejezetten ez szokott lenni a kérés, hogy hajnyiroval egyhosszba vágni az alját. De még így is az utolsó 2 centit megritkitom alulról bele vagdosva, hogy szép legyen
2021. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Mindig arra kérem az adott fodrászomat, hogy a végét frissítse meg, illetve a törött részeket szedje le. Az utóbbival igazából nincs is gondom, de biztos ami biztos alapon megemlítetem mindig. Viszont a hajam hullik eléggé (pajzsmirigyem alulműködő vagyok, szerintem emiatt) és mire elér egy bizonyos hosszúságot (mert nőni nő), addigra pont elvékonyodik a vége és vágni kell újra. Nem vágatom túl gyakran. De itt feltűnt, hogy nagyon hamar rendbe vágta, a másik fodrász, akihez előtte voltam, nagyon átnézegette, ő hozzá fogok visszamenni hamarosan. Csak a néni itt lakik 2 percre, azért mentem hozzá most. Egyébként ez nem Magyarországon történtt. Nekem Magyarországon szinte mindig fokolták a hajamat, itt szerintem nem is igazán elterjedt. Mondtam a néninek legyen elől rövidebb, na ez kb. abba kimerült, hogy levágott mindkét oldalon egy bizonyos hosszúságot.
2021. jún. 22. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!