Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hozzam rendbe a hullámos...

Hogy hozzam rendbe a hullámos hajamat és a bőrömet?

Figyelt kérdés
Pár hete kb. folyamatosan vasalom a hajamat de már elegem van belőle. Nagyon megbántam, hogy elkezdtem de a természetes hajammal már nem érzem/éreztem szépnek magamat. Viszont megint elkezdett töredezni, sokkal fénytelenebb és szeretném inkább újra a természetes hajamat. Gondolom a göndör/hullámos haj is szép tud lenni ha igényesen van megcsinálva. Másoknak olyan jól áll de magamon látni nagyon fura. Plusz mostanában eléggé kipattanásosodtam és kicsit zsírosabb lett a bőröm . Inkább sok kicsi jön ki és nagyon NAGYON lassan tűnnek el, és utána még tök sok ideig látszik a helyük... Tehát az lenne a kérdésem, hogy ti (már akinek hullámos/göndör haja van) mit használtok a hajatokra? Hogy alszotok úgy, hogy reggel is jól nézzen ki? (én beszoktam fonni de kb 2 nap után már elveszti a "hullámjait" és nagyon pufi és kezelhetetlenné válik és már nem szép) Meeg ti mit használtok az arcotokra? (légyszi ne azt írjátok, hogy csak vizzel megmossátok vagy valami hanem lehetőleg termékeket,mert nekem ez a csak vizzel való mosás nem segít/ett:(( ) (Amúgy lány vagyok ééés hosszú kb. ilyen 2b-2c göndörségű/hullámosságú a hajam:D ) Előre is köszönöm válaszokat!!

2021. jún. 20. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A sok vasalás leégette a hajad végét, am nekem is kb ìgy állt a hajam, nekem is hullámos, sőt inkább lokni, az enyém a szőkítéstől ment galyra, én levágattam, hogy csak az egészséges rész maradjon meg, én head and sholders argán olajos sampont használok, de előtte egy szintén ugyanolyan head and shoulders előmosó sampont is, meg hajbalzsamot. A bőr problémára caak annyit tudok mondani, hogy egyszer menj el egy kozmetikushoz egy arc tisztításra, majd kérd ki a véleményét, hogy mit/miket ajánl stb, mivel ők értenek szinte a legjobban a bőrhöz vagy egy magán bőrgyógyászhoz is elmehetsz, de valszeg szterpidos kenőcsöket fog felírni (nekem is ez volt, csak én nem a pattanásaim miatt mentem el egyhez).

A hajhoz még tudok ajánlani hajolajat, amik táplálják a hajat, fényes lesz tőlük és nem szárad majd ki.

2021. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is könnyebben töredezik a vasalástól, de nem érdekel, inkább az, mint ez a göndör szénakazal. Sehogy sem néz ki jól és bármit kenek rá, ugyanolyan száraz.
2021. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!