Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S eredetileg barna...

S. O. S eredetileg barna hajú, de szőkére festett lányok válaszát várom. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Eredetileg közép barna a hajam, de szőkére van festve, jelenleg itthon festem, de sokáig fodrász csinálja, már megvan a szép világosszőke alapszíne, de a lenövésemmel sajnos nem tudok mit kezdeni, sokminden próbáltam már de egyik sem lett az az igazán szép szőke, nem szeretném szívatni és utána festeni a hajtövem.

Nektek mi vált be, léci segítsetek mert már kezdek belefáradni a próbálgatásba..

Előre is köszi


2010. aug. 25. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ hogy mivel festetted te. Ammónia mentes hajestékkel? Mert az olyanok sz*rt sem érnek. Próbáltam már millió félét én is. Ugyan úgy közép barna a hajam eredeti színe és szőkére van festve. Milyen szőke a hajad? Ajánlanék neked pár jóféle hajfestéket ami nekem is bevált.

Ha gondolod írj e-mailt. Segítek. Mellesleg minden barátnőmnek és ismerősnek én festem, vágom a haját, és nincs panasz. ;)

2010. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én eddig is olyannal festettem amibe volt ammónia, de egy kicsit mindig barnás vagy sárgás lett a töve.

Szerinted mi használna, leírnád a nevét és a kódját?

Nagyon sokat segítenél vele..

2010. aug. 25. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni, kifejezetten festett szőke hajra való szőkítő sampont ami nem engedi, h besárguljon kb 800 ft megéri kipróbálni. Nekem ettől mindig nagyon szép lesz a töve is nem, egyenletes színt kap tőle.
2010. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
-nem
2010. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen márkájú, hol szerzed be?
2010. aug. 25. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Garnielt nézd meg. Abool is a szőkét és a 111est.

Én azt használom.

Az a legjobb.

De palettet sose használj. Az a legrosszabb.

2010. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a fodrász kellékesben vettem, a márkájára már nem emlékszem de ha bemész és megmondod, h ilyet szeretnél akkor segítenek.


Ja, meg van olyan is amit 1 liter vízben kell feloldani és utána csak leöblíteni. A márkára sajna már nem emlékszem.


Én most pl palette szőkítő spray használok ez is nagyon jó.

2010. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

azért nem mindegy hogy milyen szőkét szeretnél elérni.

én csak szőkítöport használok. festéket nem. így mindig szép szőke.


de ésszerű lenne megkérdezni a fodrászt aki eddig csinálta hogy mit használt és továbbra is azt használnád csak épp otthon magadnak kennéd

2010. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!