Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos az arcom, miért?

Pattanásos az arcom, miért?

Figyelt kérdés

Nagyon szép volt eddig, csak akkor jöttek pattanások, ha sok csokit ettem. De viszont egy ideje Anya azt mondta, hogy nem fog főzni, és rendeljünk kaját. (egészségügyis, oltanak, sokat hosszúzik)

A cityfoodból rendelünk és azóta csúnya a bőröm. Lehet hogy attól van, mert másféle kajákat eszem, vagy másként készítik el?


2021. jún. 17. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy attól. Esetleg próbáljatok meg máshonnan rendelni, olyan helyről, ahol egészséges és természetes alapanyagokat használnak.
2021. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy túl fűszeres?
2021. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is a túlfűszeres kajára tippelnék. Nekem is azt mondta a bőrgyógyászom, hogy abból kéne visszavennem. És mióta kevesebb fűszerrel élek, szebb is lett a bőröm.
2021. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!