Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos az arcom,mit...

Nagyon pattanásos az arcom,mit használjak?

Figyelt kérdés
Voltam már sokszor bőrgyógyásznál de nem nagyon segít amiket kaptam... most utoljára egy hormon gyógyszert kaptam (fogamzásgátlót) ami kicsit vissza fogja a pattanásokat de nem tünteti el. Már nagyon rosszul érzem magam ez miatt hogy pattanásos vagyok és sajnos a helye is ott marad akármit csinálok vele,ha hozzá se nyúlok akkor is ott marad...megfigyeltem már hogy leginkább akkor jönnek ki ha zsírosat vagy magvasat eszek. Szóval ezért az ilyeneket hanyagolom amennyire csak tudom, de még is van hogy kijönnek. Valakinek nincs esetleg egy jól bevált terméke vagy akármi? (Nagyon sok mindent már kipróbáltam sajnos eredménytelenül) vagy törődjek inkább bele hogy ilyen a bőröm és kész?! 20/L
2021. febr. 19. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Óvszert
2021. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szex minden mennyiségben
2021. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátló nagyon rossz ötlet volt, csak elfedi a problémát de nem oldja meg. Miután abba hagyod a tablettát még jobban elő jöhetnek a pattanásaid.

Figyelj oda az étkezésre, igyál sok folyadékot, szedj vitamint. Menj el vérvételre, lehet ott lesz valami probléma esetleg elmehetsz allergia vizsgálatra. Rá kell jönni az okára mitol lehet.

Nekem elég súlyos akném volt én egy nagyon erős gyógyszert szedtem rá, medinac a neve, viszont gyönyörű lett a bőröm tőle.

Ha szeretnél még tudni valamit írj nyugodtan privátot.

2021. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A Benton márkának nagyon jó cuccai vannak.

Ha véletlenül használsz bőrradírt, égesd el. Csak ront a helyzeten.

Esetleg ételallergia is lehet az oka. A barátnőm a gluténtól, én a mogyorótól pattisodunk.

2021. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
cink, A vitamin, csalán tea, b komplex vitamin
2021. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jó tanácsokat,mindenképp utánna fogok járni hogy mi lehet a probléma.

Sajnos igen tudom :/ ha abbahagyom a fogamzásgátló szedését akkor még csúnyább lesz, tapasztaltam már :(

2021. febr. 19. 17:16
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátlót felírni ilyen célal beperelném azt a bőr gyógyászt mert elmeháborodott, még ha sexuális életet élsz és ugye védekezés szempontbol szeded annak is pocsék arra van az óvszer hiába rinyálnak érte a palik ugyanis a fogamzásgátló tabik csak a hormonodat bontják fel aztán csak hormon problémáid lesznek.

Nem mindegy hogy sok pattanásod van vagy aknés vagy.

Egy jó bőrápolási rutin kialakitása szükséges aminek jók az összetevői, és valami valóban hozzá értő szakembert keresni, ne neten keress megoldást ha most komolyabb bőrproblémáid vannak hanem inkább szakember.

2021. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kerestem már fel szakembert de amit adtak eddig egyik sem volt jó.

Az hogy a fogamzásgátló tabletta a védekezésre pocsék, azt azért nem mondanám... az óvszer hiába drága fajta vagy olcsó ugyan ugy kiszakadhat...

2021. febr. 20. 13:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Roacuttan gyógyszert próbáltad?
2021. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Duac krém
2021. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!