Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet elmulasztani a...

Hogyan lehet elmulasztani a pattanásokat?

Figyelt kérdés

Kb másfél-két éve jöhettek elő az úgynevezett pattanások a hátamon és az arcomon. 16 éves vagyok egyébként és már rengeteg mindent kipróbáltam: Aloevera, teafaolaj, mézes joghurtos összekevert trutyi, ilyen-olyan semmitnemérő kencefence. Voltam már bőrgyógyásznál, 12 ezer forintért annyit tudott mondani, hogy felírtam 2 kenőcsöt menj el a gyógyszertárba és vedd meg. Hát az sem ért semmit.

Most immáron 2 hete szedek cinktablettát, merthogy az húde milyen nagyon jól lefogja vinni a pattanásokat és majd bababőröm lesz, hát nem. Semmi nem használ.

És most ne gyertek azzal légyszíves, hogy ezt meg ezt meg azt meg amazt vedd meg kend be magad vele és majd csodákat tesz, mert a csodákban nem hiszek.

Mosr bocs, hogy ilyen regényt írtam, de kéne valamiféle segítség mert már tényleg nagyon elegem van. Köszi előre is.


2021. jún. 17. 15:05
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Hidd el nem érdemes kozmetikushoz járni ha komolyabb bőrproblémád van. A bőrgyógyász sokkal tartósabb és eredményesebb megoldást fog kínálni a részedre.
2021. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A durva pattanásosodást gyógyszer, kence nélkül nem lehet megszüntetni, de azért érdemes elmenni egy másik bőrgyógyászhoz, mert lehet a következő normális, ha az előző kókler volt.

Máshogy nem nagyon lehet elmulasztani, nincs más természetes mód, Titok-módszer, táplálkozás stb. A tejtermékek elhagyásával lehet próbálkozni, mert van, akinek ez a gondja, de nem biztos, hogy neked is az.

2021. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs egy jó alap rutinod akkor nem fog elmúlni.

Mit tud csinálni egy bőrgyógyász? Hát nem varázsütésre fogja elmulasztani.

Nekem aknes volt a bőröm, kezdetben kaptam tőle gyógyszertári arctisztítót, gyulladás csökkentő gélt és hámlasztó kenőcsöt, ez nem hozott sok eredményt ezután írt fel nekem egy 1 hónapos antibiotikum kúrát, ez se segített sokat, és mivel semmi más nem hozott eredményt ezért fel írta nekem a medinacot ugyanaz mint a roaccutan.

Szóval azt tanácsolom először is hogy alakíts ki egy megfelelő rutint, arctisztítás napi 2x,hidratáló krém napi 2x fényvédő reggel. Pattanásra jó a niacinamid, hámlasztó, retinol. De ezeket apránként vezesd be a rutinodba.

Menj el kivizsgáltatni magad, vérvételre, allergia vizsgálatra. Ha ezekből nem derül ki semmi, akkor keress egy másik bőrgyógyászt és legyél türelemmel mert mindenkinek más válik be a bőrére.

2021. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!