Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudok (bőr)fehérítő...

Hol tudok (bőr)fehérítő krémet vásárolni?

Figyelt kérdés

A hónaljamom sötétebb a bőr, és hallottam, hogy léteznek fehérítő krémek, amik alkalmasak halványítani a bőrt ilyen helyeken.

Azt hittem Dm-ben lehet kapni, de nem találtam.

Van esély bármilyen boltban, esetleg gyógyszertárban beszerezni ilyet, vagy csak rendelni tudok?

Esetleg ha valakinek van bármilyen tapasztalata/tanácsa bőr fehérítésével kapcsolatban, szívesen fogadom.



2021. jún. 15. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Először változtass a szőrtelenítési módodon. Nekem pl mikor borotvaltam akkor volt barna a hónaljam. Gyantaval már sokkal jobb a helyzet. Ezen kívül én egy ideje már, hogy hamlasztom is(bha és aha savval egyaránt). Termékekből jelenleg the ordinary 7%-os glikolsavat és cosrx bha savat használok. Aha sav mehet akár egész testre is, de bha-t kifejezetten a szőrtelenítés helyein használok. Nyáron óvatosan kell bánni az aha savakkal, mert fenyerzekenyitik a bőrt.
2021. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!