Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Új, ismeretlen fodrászhoz gáz...

Új, ismeretlen fodrászhoz gáz instagarammon keresztül időpontot kérnem?

Figyelt kérdés

Eddig mindig a sarki fodrászhoz mentem vágatni. De most festetni szeretném és arra gondoltam, hogy instagarammon a kiszemelt fodrásznak írok, elküldöm a jelenlegi hajamat és azt, hogy milyet szeretnék.

Attól félek, hogy nem igazán írnak vissza erre és inkább személyesen vagy telefonon keresztül kellene időpontot kérnem.


2021. jún. 14. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a legjobb, ha felhívod.
2021. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha valahol jelezte, hogy ott is be lehet hozzá jelentkezni, akkor nem gáz. De van aki nem szereti. Pl az én fodrászom is csak telefonon vagy személyesen ad időpontot.
2021. jún. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van Instagram oldala, és nem írja ki külön, hogy miként preferálja az időpontfoglalást, akkor nagy valószínűséggel dm -ben is fogad bejelentkezést.
2021. jún. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!