Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segszőrt hogy szeditek le?...

Segszőrt hogy szeditek le? Nekem nem esik kezemre, és nagyon undorrító

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 19:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Komolyan nem férek oda, pedig kövér sem vagyok. El nem tudom képzelni, nekem nem megy. Hogy hajoltok, merre, honnan közelítetek? Most vettem a borotvát új és minőségi.
2021. jún. 15. 09:09
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
Én behajolok előre a lábam közé kb :D egyik farpofámat "elhúzom" és borotvával óvatosan leszedem azon az oldalon, amelyiket elhúztam. Utána fordítva.
2021. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Próbáld esetleg guggolva. Jobb farpofát kihúzod, jobbról borotválod. Aztán ugyanez balról.

Krémet nem szabad oda kenni semmiképp!

Kozmetika egyébként miért nem jöhet szóba? Gyantával pikk-pakk lekapják ott is, ha kéred.

Esetleg, ha otthon használsz gyantát, azzal megpróbálhatod magadnak is, bár, ha még nem csináltad, akkor elsőre lehet, hogy elég necces kivitelezni.

2021. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. Kozmetikushoz nem merek ezzel fordulni, mert hiába vállal valaki ilyet is, nekem rohadt ciki odamenni, hogy szőrös a seggem és szeretném legyantáztatni... Viszont magamnak nem tudom normálisan leszedni.
2021. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

12-es! Nem a fenékről van szó, hanem a hajlatban!

Kozmetikus nincs mindig amikor szükséges, nameg én borotválom a lábam, csak azért odamenni meg annyira nem jó, akkor már szeretném magamnak letudni, másnak is sikerül.

2021. jún. 15. 13:55
 16/18 anonim ***** válasza:
Arról beszéltem... 12es voltam
2021. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Mit sipítozol? Kend be szőrtelenítővel!
2021. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%
Nemtudom nekem a segglukamon nincsen szőr. A fenekem belső felén meg nyilván borotvával. Meg van még gyanta, szőrtelenítő krém stb. Elég modern világot élünk már, hogy meg tudd oldani.
2021. jún. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!