Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mekkora volt a legnagyobb...

Mekkora volt a legnagyobb összeg, amit otthagytatok a fodrásznál, és mit csináltattatok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 16:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8000 ft..Sima mezei egyszemélyes fodrászatban..Vállig érő,festett sötét barna hajamból csinált vöröset,meg vágott is,de nem volt vmi jó,mert első hajmosás után répaszínűre kopott a vörös.Oda se mentem többet.Ez volt kb 2 éve,mostmár házilag festem és feketére.Ugyanolyan szépen meg tudom csinálni,mint egy fodrász és sokkal olcsóbb is.
2010. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Talán 1200 Ft, de lehet, hogy borravalóval egyszer még 1500 is? Nem hiszem. Sima vágás volt. De amióta ingyen házhoz jön egy fodrász, azóta nem költök ilyesmire.
2010. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!