Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények a frufruról?

Vélemények a frufruról?

Figyelt kérdés
Szerintetek gyerekes vagy már nem divat?
2021. jún. 11. 19:29
 1/4 anonim válasza:
100%
Sosem érdekelt a divat. Mindig azt hordtam, ami nekem tetszik és jól áll. Van frufrum is
2021. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gyerekes, sőt most kezd divatba jönni újra. Nekem régen volt, és naponta többször kellett "beállítani" mert mindig összehullámosodott vagy zsíros lett. Elég sok macerát igényel (kivéve ha egyenes a hajad, akkor egy fokkal jöbb viszont ebben az esetben is zsírosodik).

Nem sok embernek áll szerintem jól, de ha magas a homlokod akkor előnyösebb ha van.

Viszont mostanság nagy divat lett a "függöny frufru" vagyis curtain bangs.

Itt egy kép róla: [link]

Szerintem ez jobb választás, de ha neked tetszik a frufru akkor hajrá

2021. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Utolsó nekem a teljes frufru áll jól,de tetszik amit küldtél :)

2021. jún. 11. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Felnőtt koromra lett frumfrum. Azon ritka emberek közé tartozok aki ettől néz ki felnőttesebbnek 😁 egyszer próbáltam visszanöveszteni de egyöntetű vélemény volt hogy magas homlok miatt csak az áll jól.


Olyasmire vágatom mint Taylor Swift

2021. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!