Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim gyantázás ismerősnél?

Intim gyantázás ismerősnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

(lány vagyok)(16 éves)

Van egy ismerősöm aki kozmetikus és eddig mindig csak a szemöldökömet csinálta meg meg az arcomat. A lábamat megoldom itthon gyantával, a hónaljamat le borotválom... Dee most, hogy közeleg a nyár... Öhm.. Igen.. Intim gyantáztatni szeretnék... Ezzel nincs is semmi baj, csak az, hogy ismerős ismer kiskorom óta és most amit amúgy senkinek nem mutatok meg azt neki meg meg kell.. És kellemetlen lesz... Amikor borotválkozok akkor az nagyon rossz mert mindig viszket és elég kellemetlen és így nem tudok olyan boldog lenni, mert mindig arra koncentrálok, hogy viszket.

És az lenne a kérdés, hogy ti hogyan éreznétek magatokat egy ilyen ismerősötöknél? Elmenétek?

Köszönöm a válaszokat!



2021. jún. 10. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Csinald magadnak, vegyel gyantat
2021. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ne csináld meg magadnak semmiképp, mert veszélyes is lehet elsőre, hiszen az egy érzékenyebb terület. Szerintem nyugodtan elmehetsz az ismerőshöz, de ahogy gondolod. Kereshetsz egy másik kozmetikust is erre, tényleg, ahogy neked komfortosabb.
2021. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy máshol ahoz utaznom is kéne meg egy csomó pénz vagy nem tudom, hogy mennyibe kerül egy ilyen... De nálla pedig mivel ismerősöm meg még az én bőrömön szinte még gyakorol ezért általában az arcomat ingyen csinálta és szerintem ezt is vagy ingyen csinálná vagy olcsóbban mint más 🙁
2021. jún. 10. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Öszintén szólva nem hiszem, hogy neki annyira "szenzáció" lenne, másrészt az intim gyanta nem úgy megy, mint egy nögyógyászati vizsgálat, nem igazán sokat lát belöled.

De ha neked kellemetlen, akkor menj máshoz, de az akkor is benne van a pakliban, hogy azzal is találkozol valahol privátként.

2021. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél epilátort, és csináld meg magadnak. Akkor nem kell senki előtt szégyellősködnöd.
2021. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen elmennek. Nekem egyik csoporttarsam csinalja a teljes a teljes intim gyantat.

Nem lat beloled annyit mint egy nogyogyasz. Kozosen meg tudjatok beszelni, hogy hogyan is tortenjen a folyamat. Akar ugyis lehet hogy a bugyidat felrehuzod es ugy megoldja.

2021. jún. 11. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem biztosan látna belőlem annyit mint egy nőgyógyász...
2021. jún. 11. 17:14
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem tudom, hogy mennyire késő válaszolnom. Kb. féléve járok intimgyantára, és csak azért nem mentem hamarabb, mert bennem volt mindig ugyanez a dolog, hogy meg kell mutatnom magam egy idegennek/ismerősnek. Amit el tudok mondani ennyi idő után: a kozmetikust konkrétan nem érdekli ez a dolog, ugyanolyan rutinnak számít nála, mint egy sima lábgyanta. Szerintem ezen felesleges parázni, megbeszéled vele és legfeljebb először csak a bikinivonalad próbáljátok ki. 🙂 Amit tapasztalatból tudok, hogy az első alkalom fajdalmas lesz, ha borotváltad mindig előtte, de ha mindig csak gyantáztatni fogsz, enyhülni fog a fájdalom. 😊
2021. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!