Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim szőrtelenítés? Mivel?

Intim szőrtelenítés? Mivel?

Figyelt kérdés
A borotvától kipattogzik, plusz kb.2 naponta csinálhatom és macerás, főleg a tükörrel baszakodni. A gyantát nem bírom (béna vagyok, mindent is összagyantázok, plusz rajtamarad a bőrömön, amit egy nap leszedni, ráadásul még fáj is). Ha kozmetikus csinálja az is nagyon fájdalmas? A lézeres szőrtelenítés mennyire hatásos? Minden megoldás érdekel.
2021. jún. 9. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Cukorgyanta. Mivel ellentétesen kened fel nem fáj lehúzni és mivel cukor a víztől lejön
2021. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szőrtelenítő krém-ugyanazon az elven működik mint a borotva szóval ez sem tart sokáig

Epilátor

A lézeres szőrtelenítés 8 évig tart és csak akkor hatásos ha nem világos a szőröd.

A kozmetikus hozzá értő, már gyakorlott, biztos akkor sem kellemes de bénázni nem fog.

2021. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én epillálni szoktam, de ehhez azért kell egy fájdalomtűrő képesség. 😀

A kozmetikus szerintem jó ötlet, sokkal gyakorlottabb és könnyebbeb hozzáfér, pikk-pakk leszedi, és nem maradsz gyantás. Persze fájni fáj, de szerintem jóval kevésbé, mintha egyedül bénázik vele az ember (magamból kiindulva).

2021. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Még egy szavazat a cukor gyantara. Kicsit kevésbé fáj, mint a sima, plusz ha össze is kened magad és minden mást simán le tudod mosni vízzel
2021. jún. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

"Ha kozmetikus csinálja az is nagyon fájdalmas?"


Ez leginkább a kozmetikus képességeitől függ. De eláruom, ha bekapsz előtte egy szem algoflexet, kevésbé érzed.


Nézd, ha bírja a pénztárcád és megfelelően sötét a szőrzeted színe, akkor otthoni IPL gép is elég jól működik. Tökéletesen sima sosem lesz, de annyira megritkul, hogy borotvával három mozdulat lesz lekapni. Nem fog kipattogni sem, mert olyan gyengén nő utána.


A profi módszer pedig egyértelműen a lézer. Jobb helyeken akár 1-2 évre is totál le tudnak csupaszítani. Aztán sem fog hirtelen visszanőni a bozont, hanem csak megjelenik pár szál.

2021. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Cukorgyanta
2021. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!