Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, voltatok már szoliban?...

Fiúk, voltatok már szoliban? Mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Haverommal tegnap délután elmentem, én most voltam először, azt mondta, ha hat percre megyek állóba az nem veszélyes. Viszont eléggé vörös lettem mindenhol, nem mondom, hgy brutál fáj, de érzem. A leégésnél viszont jobban félek attól, hogy azt olvastam, már egy alkalom is nagyon megnöveli a bőrrák kockázatát. 23f
2021. jún. 8. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Napon nem égtél még le? Ugyanannyira veszélyes az is mint a szoli.
2021. jún. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pl most rommá égtem a tűző napon munka közben, egy 6 perces szolinak jobban örültem volna. Az uv sugárzás mindenhogy veszélyes. Nyilván nem jelenthető ki egészségesnek a szolárium, de ha barnaságra vágysz és nem léped túl a határokat, akkor nem kell aggódnod.
2021. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!