Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szólhat akkor erte ha minden...

Szólhat akkor erte ha minden nap befujom magam parfüm el a plázában?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 11:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
Vannak 5 ezer Ft-os parfümök is...
2021. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

Hát elég nagy szegénységi bizonyítvány. Ráadásul azoknak a tesztereknek kb. fél óra alatt elmegy az illata. Alig van benne illatanyag.

Én sem értem miért nem választ a kérdező magának egy pár ezer forintosat. Képtelenség, hogy a több száz féle között ne lenne olyan, ami neki tetszik.

2021. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
a tegnapot meg most is erzem a hajamon.
2021. jún. 9. 18:53
 14/15 molnarmarcell21 ***** válasza:
29%

Én is azt tudom javasolni, hogy menj minden nap másik helyre (Douglas, Müller, Marionnaud). Ha budapesti vagy, akkor meg több van ráadásul mindegyikből.


Esetleg mindig vegyél mellé egy üveg vizet vagy csokit vagy valamit. Fajlagosan egy ilyen fújás magadra nem kerül 100 Ft-ba se


De amúgy Si-t kapsz 20 ezer alatt is és egy 30 ml-s üveg elég sokáig elég egy ilyen erős illatból :)


Na meg ne ragadj le egy illatnál, amikor van több száz :) Próbáld ki mindet, néha az se baj, ha beugrasz a DM-be, Rossmannba vagy akár egy luxuparfümériába kipróbálni valami mást.


És még vehetsz mintákat is luxusparfümökből 1000-1500 Ft-ért, ami már tényleg nem nagy pénz értük, és jól beosztva egy ilyen kitarthat hetekig.

2021. jún. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

tudod hogy nem minden parfüm 50.000 forint?

ez gáz ha már előttem valaki kifújja magára azt amit én vennék meg ezért is szoktam a legvégéről levenni azt áltaálban nem piszkálják

2021. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!