Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon dús, sok, hullámos...

Nagyon dús, sok, hullámos pufók haj vállig vágatása?

Figyelt kérdés

Rengeteg hajam van. Szerintem már abnormálisan sok. Ráadásul vastag szálú, szöszsösödő (pufi) és még hullámos is ráadásul (ha napon szárad göndör). A derekamig ér, de azon gondolkozom, hogy levágatom. Ritkíttatni nem szeretném, egyszer megcsinálták és szörnyű lett. Vállig érő haj jól néz ki nagyon sok hajból? Vagy úgy is "szétállna"? Mert most kb a vállamig áll szépen, alatta meg mint egy cirkuszi sátor. Csak akkor szép ha kivasalom, de ez egy másfél órás művelet és nincs hozzá türelmem meg nem is szeretném roncsolni.

Oliva olajat, kókusz olajat, mindenféle hidratálót, 6-7 ezer forintos balzsamokat próbáltam, de tényleg nem tudom "lelapítani".


2021. jún. 5. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet ha levágatod, mégjobban szétáll, de nem tudom

Egy profi fodrászhoz el kell menni, és megkérdezni erről, és úgy vágatni hogy jó legyen. Tippeket is tudna adni hogy kezeld, és szerintem a ritkítást is meg tudná úgy oldani hogy szép legyen.

2021. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Még jobban szétáll, hiszen nem lesz súlya... Keress rá a göndör kacaj blogra, vagy csináltass tartós egyenesítést.

Előbbinél megtanulod kezelni a göndör hajat, utóbbinál megoldódik a vasalás kérdése.

2021. jún. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha levágatod, félő hogy a pufi, kusza rész a fejed két oldalán lesz.


Tényleg jobban járnál, ha megtanulnád kezelni (CGM) és akkor a hajad szép hullámokban együtt kunkorodna, nem egymáson habosodna.

2021. jún. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És mondjuk a lapockáig érő haj? Vágatni mindneképp szeretném, mert már zavar ahossza és nyűg az ápolása, csak félek, hogy méghülyébben néznék ki:s

Tartós egyenesítés nem roncsol? Nem töri el?

2021. jún. 6. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem roncsol. Én cocochocot csináltattam, ez elsősorban ápol, a mellékhatása az egyenesség. Közel 6 hónapig nem kell vasalni, és egyenes a hajam.

Mindegy, mennyit vágatsz, pufi marad, ha nem változtatsz a mostani hajápolási szokásaidon.

2021. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Dehogynem roncsol, minden hajegyenesítés roncsol. Meg csúnya is, fénylő, gusztustalan, olajos hatása lesz.
2021. jún. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert te aztán próbáltad az összeset...

Nem, a cocochoco nem roncsol, növényi alapanyag, nincs benne formaldehid, nem lesz zsíros hatású, lenyalt haja az embernek tőle.

2021. jún. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!