Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem ajánlani...

Username3 kérdése:

Tudnátok nekem ajánlani hámlasztót és szérumot az arcomra?

Figyelt kérdés
Amiket én találtam majdnem 10 000 forint és ennyit azért nem szeretnék rákölteni. Ha lehetséges és létezik ilyen akkor inkább drogériás terméket használnék ami nem árt az arcbőrömnek.
2021. máj. 31. 06:26
 1/2 anonim válasza:
100%
En a DM-ben vettem Revox markaju AHA savas hamlasztot ,de van belole mindenfele szerum is. Szerintem 2000ft nagyon jo ar erte.
2021. máj. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hamlasztobol van többféle is. A bőrtípusnak megfelelőt kell kivalasztani. Az, hogy nem árt a te borodnek eléggé relatív. Pl niacinamidból engem a 10%-os nem csapott ki soha(sőt, úgy látom, hogy még se hat), mást meg igen.

A drogeriakban meg épp csak néhány terméket lehet úgymond tudatos bőrápolóken használni. Most már azért egyre több márka érhető el ott is pl cosrx, benton, purito pl de ha látsz almost 1.618-at, akkor az még jobb. A revox termékeinek érdemesebb utána olvasni(a c vitaminos szérum állítólag instabil és nem fejti ki a hatását emiatt, de van egy 30%-os aha sav szeruseguk, ami szintén nem az aminek látszik).


Szóval mielőtt bevasarolsz előtte tájékozódj. Skinsmarton van rutin varázsló, ott kapsz termékjavaslatot is. Van fb-n egy csoport(tudatos bőrápolók), ott is vannak kalauzok amik segítenek eliranyitani+termék ajánlók.

Illetve az egyik legfontosabb lépés az alaprutin. Reggel lemosó(vagy simán langyos vizes arcmosas) és fényvédő. Este olajos lemosó utána vízbazisu lemosó és hidratáló. Ha ez meg van akkor jöhetnek a hámlasztók és a szérumok.

2021. máj. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!