Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » ÁÁÁ, sűrgős segítség kéne...

ÁÁÁ, sűrgős segítség kéne pattanásra. Van megoldás? 4 napom van rá!

Figyelt kérdés

A homlokom tiszta pattanás (pontosabban csak piros foltos) és van pár kissebb begyulladt miteszerem. Beszereztem az Avonból egy pattanásra kifejlesztett bőrtonusjavítot (alapozót), de inkább eltüntetném ha lehetséges. Gondoltam, hogy:

elsőnek is inhalálok kamillával és citromos vizzel. Utána leöblítem diófalevél forázzattal és bekenem az arcom aknesollal.

másnap Dermofilel bekenem (általában fél napot is rajta hagyom az arcomon) utána egy élesztő tejes arcbakolás majd este inhalálás, diófaleveles arclemosás

harmadik nap: illoólajos( citrus, levendula) arcmosás utána aloevera. Este inhalálás kamillával és citrommal + diófaleveles arclemosás

negyedik nap: mézes arcpakolás, Dermofil utána aknesol. Este kamillás, citromos inhalálás, diófaleveles arclemosás.


Persze reggel felkelés után arclemosás, tonikolás. Húst nem eszem már egy ideje és a tejtől nehéz szívvel megválok. Kérlek segítsetek négy napom van, hogy kihozzam a legtöbbet magamból. Nagyon köszi mindenkinek aki segít vagy tanácsokkal lát el.


2010. aug. 24. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

elsőnek is inhalálok kamillával és citromos vizzel. Utána leöblítem diófalevél forázzattal és bekenem az arcom aknesollal.

másnap Dermofilel bekenem (általában fél napot is rajta hagyom az arcomon) utána egy élesztő tejes arcbakolás majd este inhalálás, diófaleveles arclemosás

harmadik nap: illoólajos( citrus, levendula) arcmosás utána aloevera. Este inhalálás kamillával és citrommal + diófaleveles arclemosás

negyedik nap: mézes arcpakolás, Dermofil utána aknesol. Este kamillás, citromos inhalálás, diófaleveles arclemosás.



Ezekkel b.szod el az arcod. A bőrödnek idő kell míg egy cuccot megszok, nem egyik napról a másikra ilyen-olyan pakolás.. Sztem most le minden nap vmivel, ami szted jó, aztán meg az adott napon alapozóval kend be alaposan ! (lehetőleg por alapú)

2010. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
krám állagú van :S És arra még puderezek is. Nem kéne, mi? Érzem én, hogy nem a legjobb módszer éppen ezért bármi segítséget elfogadok.
2010. aug. 24. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nemegészen.. :/

Elég fosul nézhet ki a folyékony alapozón a púder : DD

De próbáld ki úgy, hogy csak púderrel kened be, és hogy úgy milyen. Sztem a pirosságot tuti eltünteti, ami a minimum. : )

2010. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!