Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, összeesett a felére és száll össze-vissza?

Figyelt kérdés

Ki kéne néznem valahogy holnapra.

Ricinusolajas pakolás tojássárgával meg volt, valamennyit segített is, de most meg túl selymes, emiatt is feleannyinak tűnik, de pluszban olyan szálkás, száraz vagy nem tudom milyen. Főleg a frufrum lenne jó, ha dúsabb lenne, mert nem szép a homlokom. Alapból mindez meg volt, de pár hónappal ezelőtt tönkrement a hajam. Tudom, valami belső bajom lehet, vérszegény vagyok vagy hormonprobléma vagy rák, de ettől még holnap szeretnék jól kinézni.

Nincs valami egy napos praktika, ami visszaadja a tartását a hajamnak és egy kicsit dúsabbnak tűnne?



2021. máj. 30. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hajmosás után lehajolva száríts hajat.
2021. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
.... vagy rák... ez most komoly?
2021. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát félig komolytalanul írtam a rákot, de igazából komoly. Eltemettem már néhány kutyát sajnos életemben, nagyon magas kort megértek. Amikor megváltozott a szőrzetük, akkor az vagy pajzsmirigyproblémát jelzett vagy rákot.:(
2021. máj. 31. 00:16
 4/4 anonim ***** válasza:
4%
Nullásgép, borotva.
2021. máj. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!