Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak jól mutató hosszabb...

Vannak jól mutató hosszabb pixie stílusú frizurák?

Figyelt kérdés

Szeretnék pixie hajat és kellene sablon kép fodrászhoz.

Nem szeretnék igazán fiús pixie hajat hanem olyan vagányabb de mégis szolidabb megjelenést. Frufru nélkül nem tudom magam elképzelni így lehetne olyat, amin van frufru ami kb.szemöldökig van? Ezt az egyet nem tudom elengedni valahogy, pedig régen próbáltam néküle lenni de ez a védjegyem szinte.

Akár színes is lehet, a lényeg, hogy hosszabb pixie frizurák legyenek amiken van frufru.

Budapesten mennyire tudnak pixie hajat vágni és mely fodrászokat ajáljátok e célból?

Most váll alatt van picivel és frufru ugye.

Ja és ha csak Igen-t írnál az nekem nem válasz, inkább ne vegyél erre fáradtságot hanem tényleg szeretném ha olyan írna aki tud linkelni képeket is az általam megadott tényezőkkel!



2021. máj. 30. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Google: short haircut, pixie haircut, stb. Rengeteg találatot kapsz. Mi hiába linkelünk olyat, ami NEKÜNK tetszik, nem biztos, hogy neked is fog.


Én is gondolkodom már, hogy le kell vágatni és google-találatok alapján már van 4-5 elgondolásom. :)

2021. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Jobb a kopasz szerintem.
2021. máj. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2..pont ilyen válaszokra nincs szükségem...
2021. máj. 31. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs. A pixie nagyon rövid.
2021. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4.nem mondod..EZ a lényege-_-

olyan ne írjon akkor aki szerint nincs!

2021. jún. 1. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!