Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festestől Vörössé vált szőke...

Festestől Vörössé vált szőke hajat mivel fessek at?

Figyelt kérdés

A tövem eredeti hamvas szoke. Lentebb festett szoke volt. Az egeszet ma kallos 8.1sel atfestettem es rokavoros lettem!!!


Hihetetlen es duhito! Fodraszkellekes kb életet adta, hogy ettől szep hamvas leszek! Semmiképp se lesz vörös!

A szomszéd is pont látott az utcán es meg is jegyezte mi ez a nagy változás :( pedig csak az eredeti hajszinemhez akartam igazítani a hajamat.


Fodraszra most nincs penzem. Sajnos. Otthon kell megoldani. Mik a tippek? Mivel menjek at rajta?

Minél

Természetesebb es vörösmentes szint akarok elerni.



2021. máj. 29. 20:55
 1/3 anonim válasza:
Szóval akkor most szőke hajat szeretnél? Vagy nem értem teljesen? Milyen színű hajat szeretnél?
2021. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha jól értettem szőke hajat szeretnél! Ugye?! Szerintem egyszerűen fejd be ERŐS szőke színű festékkel,és jó remélhetően jó lesz.
2021. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vörös lettem es nem akartam, ezt irtam is. Sötét Hamvas szoke voltam. Vilagos hamvas szoke akartam lenni. Ehelyett vörös lettem. Nem csinaltam semmit azota se, hagyom lenőni.
2021. júl. 17. 11:26

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!