Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha megyek szoliba és adnak...

Ha megyek szoliba és adnak ilyen tejes sminklemosot azt is mossam le?

Figyelt kérdés
Szoktam menni szoliba ahol van tejes arclemosó viszont víz nincs utána. Ha letörlöm a fejem a sminkelmosóval az baj hogy utána megyek egyből barnulni?

2021. máj. 26. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben inkább otthon letisztitanám teljesen az arcomat, és úgy mennék oda hogy ne legyen rajtam semmi kence.
2021. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Altalaban egyebkent is a legolcsobb sminklemosok szoktak kirakva lenni tele parfummel es alkohollal, tehat en nem hasznalom.

Otthon mindig lemosom es ugy megyek.

2021. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Ha szoliba járnék, nem érdekelne a bőröm, tehát mindegy lenne, mit kenek rá.
2021. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Azert nem kell megkovezni mindenkit, aki jar. Nem a narancssargara pirult emberekbol kell kiindulni, az egy masik veglet.
2021. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Van olyan szoláriumozó, aki védi a bőrét, nem gondolom, hogy le kell szólni. Én nagyjából aznap nem is sminkelek, esetleg egy kis szempillaspirált és munka után el is tudok oda menni. Azért át szoktam törölni azzal a kirakott lemosóval és egy sminklemosó kendővel az arcom a szennyeződések miatt. Úgy nem szokott baj lenni. Utána jöhet a krém és a szoli!:)
2021. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!