Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20 perc zuhanjzási idő sok,...

20 perc zuhanjzási idő sok, ha benne van fogmosás, sminklemosás-arctisztítás?

Figyelt kérdés

Ha hajmosás és szőrtelen ítéltés is benne van, elnyúlhat 25-30 percre.

Én általában egyszerre csinálom ezt a fürdőben, tehát bemegyek és egymásután csinálom, nem hárkálok külön hogy arcmosás,fogmosás, zuhanyzás, stb.

Szerintetek sok? Nálatok lányok mennyi ideig tart ez a rutin?



2020. aug. 19. 20:34
 1/7 A kérdező kommentje:

Elnézést, küldöm a kijavított leírásom:


Ha hajmosás és szőrtelenítés is benne van, elnyúlhat 25-30 percre.


Én általában egyszerre csinálom ezt a fürdőben, tehát bemegyek és egymás után csinálom, nem járkálok külön hogy arcmosás,fogmosás, zuhanyzás, stb.


Szerintetek sok? Nálatok lányok mennyi ideig tart ez a rutin?

2020. aug. 19. 20:35
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem sok. Én ha olyanom van 2 órát ültök a kádban. Régi házunkban a zuhanyzás nekem is 20-25 perc volt.
2020. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Elmegy, de ha csak egy fürdő van a lakásban, akkor azért beszéld meg a többiekkel, hogy mikor mész. Pláne, ha a wc is ott van. Nálunk 2 fürdő van, de csak az egyikben van egyszerre melegvíz. Wc külön, fogat mosni persze a másikban is lehet. Úgyhogy van egy beosztás, hogy ki mikor megy zuhanyozni. Persze lehet cserélni stb., de mindenkinek prioritása van a saját idősávjában. Fél óra jut egy főre.
2020. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem sok az. Nekem picit több is :) Mondjuk számomra a zuhanyzás egyfajta kikapcsolódás, becuccolok a fürdőszobába macskával-telefonnal (zenével) együtt, táncolok egy sort a tükör előtt, ilyesmik... :D Természetesen olyankor, amikor senki mást nem hátráltatok ezzel :P
2020. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Egyántalán nem sok. Nekem az egész esti rutinnak csak az a része amit a fürdőben töltök 1 óra. Aztán mire még a maszk megszárad, meg neha használok fogfehérítőt is, stb... Szóval az egész esti rutinom az kb. 2-2 és fél óra.
2020. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez kb atlag. Ha nem mosok hajat es nem borotvalkozom, akkor kb 10-15 perc, ha hajat is mosom, olyankor borotvalkozom is, akkor 20-30 perc kb. Zuhany alatt csinalok en is mindent. En altalaban reggel zuhanyzom, szoval erre meg rajon utana 15 perc sminkeles, szoval ha mindent kell csinalnom, kb 45 percet toltok a furdoben. Ha nem sietek, tobbet, mert akkor lassabban keszulodom.
2020. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én mit szóljak? Reggel 1 óra fürdés, este 1 óra fürdés.:D Nem egészséges szerintem a bőrt ennyit forró vízben áztatni, de szerintem függő vagyok.:/
2020. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!