Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet ilyen hajam? F

Hogyan lehet ilyen hajam? F

Figyelt kérdés

Olyan hajat szeretnék, hogy körbe oldalt nagyon rövid (pár mm), viszont felül meg hosszú (kb állig érő), és az arcomon kívül minden irányba lelóg.

Jelenleg kopasz vagyok (kb két hete nyírtam le 0-ással a hajam), aztán most kezd visszanőni. Innen "0-ról" hogyan lehet olyan hajam, amit leírtam? Mikor menjek először fodrászhoz, hogyan nyirassam ameddig nem hosszú stb. Ilyenekre gondolok.


2021. máj. 22. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ha a teteje ilyen hosszú, miért szeretnéd, hogy az oldala alig pár mm legyen?

Amúgy szerintem ha havonta mész visszavágatni az oldalát, elég lesz.

2021. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
Ebbe most nehéz belegondolni,szerintem hülyén nézne ki,oldalt is meg kéne növeszteni hozzá. Meg valahol szerintem el is kell választani a hajat,hogy hol megy le,minden irànyba szerintem nem tud. Vagy dicaprioba,vagy könyvbe,vagy teljesen hátra.
2021. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!