Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire fáj az intim gyanta...

Mennyire fáj az intim gyanta és kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet gondolok erre az intim gyantáztatásra, mert a bőröm ki perseg, viszket és irritált borotva után. A szőrtelenítő krémektől ki tudnék futni a világból, az epilálás meg nekem nagyon sok idő és fájdalmasabb. Kinek mi a tapasztalata az intim gyantáztatásról?

2021. máj. 10. 08:22
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Fájdalmas valamennyire, de csak rövid ideig fáj, addig, amíg letépi. Bár tény, hogy utána még kicsit érzékeny a bőr egy napig, de nem vészes, sokkal jobb, mint a borotva, én attól midnig viszkettem, mire kiértem az ajtón, már vissza is nőtt, szúrt, fájt, utáltam, az epilálás meg fáj is meg nekem sokáig tartana onnan szépen leszedni magamnak.

Ahová én járok, ott 4800 Ft.

2021. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az eredményért megéri, de eszméletlenül tud fájni. Nem megijeszteni akarlak, de nem egyszer volt hogy csillagokat láttam közben. Persze attól függ hol csinálja, nyilván a hasfal felöli rész az nem durva, és a popó sem, inkább ezek a "lágy" részek (nagyajkak belső oldala, gát felöli rész). Viszont ha ügyes a kozmetikus nagyon gyorsan megvan, és utána kb két hétig nincs vele gondod! Én kb 5000 ft-ért szoktam csináltatni, cukorgyantával, havonta egyszer. A fájdalom ellenére ezerszer jobban megéri mint borotválni, tovább tart és simább lesz.
2021. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Naturitibe járok,Annához a Boráros térre...6700Ft,de minden pénzt megér :)
2021. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!